fbpx

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Indywidualny projekt

Nie korzystamy z gotowych szablonów – każdy zlecony nam projekt to w pełni indywidualne podejście. Wygląd sklepu oraz jego funkcjonalność są w pełni dopasowane do tematyki projektu. 

Kluczowe cechy

Nasze sklepy działają na wszystkich urządzeniach i są dostosowane do różnych wielkości ekranów (są responsywne). Każdy sklep posiada przyjazny panel CMS do zarządzania produktami.

Współpraca

Prosto i bezpiecznie – taki cel przyświecał nam przy tworzeniu warunków wpsółpracy. Uzgadniamy projekt -> przesyłasz nam potrzebne materiały -> działamy -> poprawki -> akceptacja -> rozliczamy się. 

Najważniejsze

W sklepie ważna jest prezentacja poszczególnych produktów. Dbamy, aby to one były na głównymi bohaterami sklepu. Prostota nawigacji po sklepie to kolejny klucz do sukcesu.

Opieka

Możemy zapewnić Ci również opiekę nad sklepem – będziemy wprowadzać nowe produkty, uzupełniać opisy, wprowadzać poprawki i wiele więcej! Oprócz tego będziemy dbać, aby wszystko działało prawidłowo.

Co dalej?

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś dokładnie wycenić swój projekt możesz przejść do specjalnego formularza z wyceną.

Możesz również po prostu napisać do nas i wtedy będziemy rozmawiać o szczegółach. 

Copyright © 2021 zrobimy-strone.pl​