fbpx

Nasze realizacje

Zobacz kilka naszych wybranych realizacji wraz z opiniami

"Firma Zrobimy-Stronę jest ze mną od początku powstania mojej firmy, sklepu ze sprzętem audio. Pomagali mi na każdym etapie mojego rozwoju – bez ich pomocy na pewno nie byłbym w miejscu w którym jestem obecnie. Na początku zrobili dla mnie statyczną stronę z kilkoma produktami, później witryna rozbudowała się znacząco poprzez dodanie pełnoprawnego katalogu z setkami produktów. Kolejnym etapem było zbudowanie profesjonalnego i dobrze działającego sklepu internetowego. Na każdym z tych etapów byłem niesamowicie zadowolony ze współpracy – zawsze profesjonalnej i z przyjacielskim (oraz cierpliwym) podejściem. Nie wyobrażam sobie działać w internecie z kimkolwiek innym."

Audio-ON / 2020r.

"Jesteśmy polskim oddziałem firmy Buchardt Audio z Danii. Potrzebowaliśmy strony po polsku – ale zbliżonej swoim wyglądem do oryginalnej, angielskiej. Dzięki zrobimy-strone.pl powstała polska strona Buchardt. Bazująca na oryginale, ale jednocześnie poprawiająca funkcjonalność i przejrzystość, szczególnie jeśli chodzi o opis produktów. Jesteśmy cały czas w kontakcie – każda nasza prośba odnośnie dodawania nowych treści jest spełniana w bardzo szybkim czasie. Profesjonalna współpraca, naprawdę. Szczerze polecam – nie szukajcie półśrodków jeśli chodzi o wasze strony internetowe."

Buchardt Polska / 2020r.

"Jako dytrybutor potrzebowaliśmy atrakcyjnie wizualnej i przede wszystkim funkcjonalnej strony dla naszych produktów. Z polecenia trafiliśmy na firmę Zrobimy Stronę. Zostawiliśmy cały projekt im mając nadzieję, że otrzymamy coś na miarę dzisiejszych czasów. Dokładnie tak się stało – jesteśmy bardzo zadowoleni ze strony jaką dla nas zrobili! Kawał świetnej roboty. Zobaczcie sobie szczególnie, jak wygląda prezentacja poszczególnych produktów – mistrzostwo. Zaufajcie im – naprawdę warto."

ekipa Gato Audio Polska / 2019r.

"Potrzebowaliśmy eleganckiej strony internetowej dla naszej parafi, w której moglibyśmy zamieszczać ogłoszenia oraz najnowsze aktualności. Firma zrobimy-strone.pl wykonała dokładnie taką stronę, jakiej oczekiwaliśmy. Bardzo dobra i bezproblemowa współpraca. Polecamy!"

Parafia Miliardowice / 2018r.

"Jesteśmy prężną firmą o globalnym zasięgu specjalizującą się w naprawie i remontach taborów kolejowych. Nasza strona musi być jednocześnie wizytkówką dla przyszłych kontrachętów. Postanowiliśmy postawić na sprawdzoną ekipę ZS i to był dobry wybór. Współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Każdy kto odwiedza naszą stronę jest pod wrażeniem. Pełna rekomendacja! "

Śląskie Zaplecze Remontowe / 2016r.

Copyright © 2020 zrobimy-strone.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Copyright © 2020 zrobimy-strone.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności